Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz Vhiktor #87107 üzenetére

    "HDR-nél meg így találták ki," - na igen és ezt nem értem, ez kezdett el foglalkoztatni, a miértje : d

    Az alap kiindulási pont, mint refenrecia a túl alacsony akkor szerintem, mondjuk ez lehet csak akkor jön ki ha szépen a helyére kerül minden. Gyárilag ugye lehet más. Ott meg akkor van az ahogy te is mondod, hogy kevés lehet már a max fényerő. - de a referencia fényerő minden színnél, meg valahogy túl alacsony (kezd ez a meggyőződésem lenni). Szóval a kettő közt kellene lennie. Szerintem ezért érzem most annyira tökéletesnek a SDR-t is, mert telitalálat: d Fixen ugyanaz végig a fényerő. Stabil, de nem sok és ne, is alacsony.

    vs.

    DV, HDR: alacsonyabban "járunk, kelünk" ugyanakkor néhol a csúcsérték feljebb szökhet, az eszköz kapacitásaihoz megengedetten.

    Olyan végletesen hangzik ez- gyk két véglet van. SDR, az meg egy aranyközépűtnak tűnik : D

    Szal a referencia szerint csak azt nem értem, miért kezd annyira lentről a HDR...semmi értelmét nem látom gyakorlatilag. "Alkonyos a kép" - (ennyi erővel kitalálhatták volna 50 nitre) - szóval nincs nagyon összefüggés, hogy most levitték nagyon lentre, a tv max fényerejével szemben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák