Új hozzászólás Aktív témák

  • bepi81

    tag

    Vagy kamu, vagy egy újabb SJ klón. Rengeteg van belőlük. Legnagyobb hátrányuk, hogy vásárlás előtt nem tudod kipróbálni, gyakorlatilag adatlap alapján vásárolsz. Én is jártam így egy korábbi klón SJ7000wifivel. Tök jól nézett ki, meg tudott minden leírt funkciót, csak tök életlen volt a képe, gyakorlatilag használhatatlan volt a felvétel. Ennek ellenére nem volt olcsó.

    Ne dőlj be a 2k-4k-nak, ezeknek csak "rendszerben" van értelmük, önmagukban nem minőséget, hanem képméretet jelentenek. (2k = 2x fullHD képméret!)
    Itt a leírásban Sony lencse szerepel, ami lehet akár jó is, de akkor még mindig ott van kockázatnak, hogy milyen a készülék által rögzített kép fehér egyensúlya, fénymérése, dinamikája, valós-e a 60fps fullHD felbontásnál, vagy csak képkockakettőzéssel érik el, tudsz-e hozzá pótaksit rendelni... Sajnos ezeket csak kipróbálva tudod ellenőrizni, a kipróbáláshoz, viszont, meg kell, hogy vedd.

    Az SJCAM-ek ilyen szinten minden jellemzője ismert és az eustock.hu-ról vásárolva jó árban vannak, magyar gari és magyar szervizháttér van hozzájuk. Nem éri meg sztem ezek miatt kínai klónt venni.

Új hozzászólás Aktív témák