Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Mágus2 #1904 üzenetére

    Ez oké de ha ilyen közel van akkor is számít?
    Pl
    Castrol EDGE 5W-30 C3 ->12.1
    Castrol EDGE 5W-40 ->13
    Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 ->13

    Ez vastagabb kicsit
    Total Quartz INEO MC3 5W-40 13.2 -14.20 [link]

    Castrol esetén hogy ilyen közel vannak egyáltalán számít hogy 30 vagy 40-es? Total olaj az már vastagabb.

    Mert ha én ránézek saját véleményem szerint Castrol esetén nincs akkora különbség hogy számítana.
    Viszont EDGE 5W-30 C3 és INEO MC3 5W-40 között már nagyobb lehet a különbség, ott már tényleg van különbség

    (#1908) Qru

    Értem

    Konkréten te Touran 1.9 PD TDI 2005 kocsiba véleményed szerint milyen olajat tennél?
    Adat, én az Alföldön a Román határ mellet vagyok, ez azért számít mert ha Tisza vonalában esik is itt még nem és van nyáron folyamatosan 35fok felett
    Én hajlok Mágus2 véleménye felé és a következő olajam 5W-40 lesz

    Bár ahogy nézem a Quartz INEO MC3 5W-40 keverék olaj , fél szintetikusnak nevezhető, hát ez nem olyan jó

    Kár hogy a kocsim könyve nem írja le pontosabban hogy milyen olaj kell bele csak a minősítést
    [kép], [kép]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák