Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    1. Olyasmi nem létezik Garmin óráknál ugye, hogy valahogyan bővíteni a karakterkészletet, hogy speciálisabb betűket is meg tudjon jeleníteni az óra?
    Teljesen alap karakterkészleteket ismer csupán, bár nem feltétlenül nagy probléma.

    2. Ha érkezik valami értesítés, azt nálatok sem az alkalmazás saját ikonjával mutatja?
    Mindenféle értesítés esetén, egy zöld szövegbuborék látható felül.

    3. Időnként felugrott korábban egy ilyen Mozgás feliratú sáv fent, ami gondolom emlékzető lenne, ha sokat vagyunk egyhelyben.
    Ha ezután mozgást érzékel az óra, akkor ugyanígy feldobja, hogy Mozg. sáv törlése.
    Erről miért értesít? Legtöbbször már eleve ott sincsen az eredeti Mozgás sáv, amikorra elkezdek mozogni.
    Egyelőre kikapcsoltam így ezt a mozgás emlékeztetőt, mert így idegesítő.

    4. Az alvás analizálást nem lehet teljesen kikapcsolni?
    Munkámból kifolyólag totál rendszertelenül alszok, hol éjszaka kell, hol nappal, ezért az appban egyéb lehetőség híján megadtam, hogy 00:00-00:01.
    Ennek ellenére szombat péntekre bejegyzett olyan alvásidőket, ami nem is a valóságot tükrözi (kb 5 óra alvást ír mindkét esetben, miközben mindkét esetben 7-8 óra tuti megvolt), azóta pedig semmi feljegyzés az azutáni napokon, pedig semmi alvásbeállítás módosítást nem változtattam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák