Új hozzászólás Aktív témák

  • itanczos

    senior tag

    válasz BullZeye #3130 üzenetére

    BullZeye kolléga!
    Nem először érzem írásodban, hogy elégedetlen vagy. :(
    Nem értelek... Ez a topic azért jött létre, hogy a vállalkozó kedvűek, akiknek van idejük, kedvük és nem akarnak "gyári" megoldásokat megvenni, megosszák tapasztalataikat.
    Mindig a "kész" konfigokat kéred, mondván, hogy nem akarsz órákat szívni, mire megoldod.
    De ez egy ilyen téma! Ebben pont az a jó és nagyszerű, hogy megtaláljuk a megoldást!
    AZ ALKOTÁS ÖRÖME!!! :D
    Nekem jól eső érzés, hogy ha egy problémába kerülök, túrok a neten, sokszor napokig (mikor időm engedi), aztán megtalálom a megoldást!
    Szóval, több türelmet és alázatot a feladattal szemben! Ha pedig nem megy, akkor meg kell venni egy kész rendszert!

    Másik, hogy pont a múltkor volt valamilyen probléma, amire kész konfigokat kértél, amiben nem tudtunk segíteni, aztán jelezted, hogy megtaláltad a megoldást. Írtam, hogy megosztod-e velünk, esetleg a konfigokat is. Ha jól emlékszem erre nem válaszoltál. :(

    De, hogy az eredeti problémáról is írjak, én úgy oldottam meg ezt az "otthon vagyok, nem vagyok otthon" kérdést az automatizálás témában, hogy a bejárati ajtón lévő hevederzárra tettem egy xiaomi nyitás érzékelőt.
    A hevederzárat akkor zárom csak be, ha elmegyek otthonról.

    Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

Új hozzászólás Aktív témák