Új hozzászólás Aktív témák

  • polyszi2013

    csendes tag

    válasz layerke #235 üzenetére

    Sikerült domo-ban megoldanom és már tudom a lámpát és a TV-t is kapcsolni. :)
    Végül is annyira nem is volt bonyolult beállítani és működésre bírni az RM Pro-t. Azt persze hozzá kell tennem, hogy sehol sem találtam semmi épkézláb segítséget,de megoldottam. Szóval, ha valakinek esetleg szüksége lesz e-téren segítségre, akkor fogok tudni majd tanácsot adni.

    Hangvezérlésre: Ugye a google now-on keresztül működtetem az automatizálást, aminek a "parancsait" az api.ai-n keresztül futtatom és meglepődve tapasztaltam, hogy minél több parancsot és összetettebb feladatokat kérek, annál lassabban működik.. Lámpa le-föl és TV be-ki kapcsolás, nagyon gyorsan működött. Most kiegészítem egy egy TV hangosítással és halkítással, most már hosszú másod perceket kell várnom, míg valami történik. Be -ki kb. 3-4mp a TV hangosítás, halkítás 10-15mp be telik.
    Jó tanács, ha Taskert használsz, akkor érdemesebb több profilt létrehozni különböző funkciókra, mert úgy sokkal gyorsabb, mintha egy Profilban és Taskban oldaná meg az ember az irányítást. A hangerő parancsaim természetesen működnek az összes TV-n és média lejátszón itthon. Egy kis segítség és jó tanács: ha valakinek Sony TV-je van és hasonlóan szeretné megoldani, mint én, akkor kénytelen lesz pl.: volume more by/at Sony TV és a volume less by/at Sony TV-t használni, mert a google állandóan kijavítja az összes erre vonatkozó parancsot valami eget-verően másra és nem fog működni... Bármilyen más TV-t mond az ember mindegyikkel működik(pl.: volume up/louder stb..) szinte minden, de ha a Sony név következik akkor nem. Egy fél napom elment rá tegnap, mire megtaláltam, hogy mire működik 10-ből 9x. :U

    Egy szó, mint 100, jó kis játékok ezek. :)

Új hozzászólás Aktív témák