Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    válasz kingmechanik #11529 üzenetére

    Jo azert gondolj bele, mennyire all a realitas talajan az, hogy egy "atlag ember" (aki nem villanyszerelo) nekiesik es szetfurja a mosogepet, vadiuj muanyag ajtokeretet, falat ves, etc....:) Ennyire azert nem xar a vezeteknelkuli megoldas, hogy ezt sokan bevallaljak...

    Uj epitesnel persze mas... Csak ott felmerul a kerdes, ki csinalja meg? Esetedben persze OK, hogy magadnak... De egy atlag "szakinak" el sem tudom magyarazni, miert kell a kabel.. plusz nyilvan nem fogja tudni szepre csinalni, mert meg soha nem csinalt ilyet (jo eselyel) es csak osszehanyja...(tapasztalat...)

    En csak negyzet alaku kotodobozt akartam a villanyosokkal beepitetteni a natur kor alaku helyett (a xiaomi kapcsolok miatt) de egy het szenvedes volt... A boltokban elhajtottak, hogy minek akarok ilyen hulyeseget, amikor venni akartam ilyen kotodobozt, a villanyszerelok ugy neztek ram, mint borju az uj kapura, meg szidtak, hogy eddig csak siman korkifuroval vagtak egy lyukat es kesz, most meg baxakodjanak a vesovel, hogy negyzet alaku legyen... vegul egy het konyorges utan megcsinaltak 3 helyre....

    Szoval nem egyszeru dolog ez az okosotthon meg Magyarorszagon....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák