Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdey_a

    őstag

    válasz parandroid #82522 üzenetére

    én is ezt mondtam anno... és első körben én is Ausztriába mentem volna, már csak azért is, hogy a nagyszülők "közelebb" legyenek. lett is volna meló Miedersben, de nem mentünk.
    amíg nem voltak gyerekek, feleségem szállodában dolgozott étteremben, szóval meg tudta magát értetni németül. szerintem most is jobban beszéli / érti mint ő tartja magáról, de alapnak jó lett volna.
    aztán telik múlik az idő és mi már nem megyünk valószínűleg sehova. nincs hozzá bátorság. meg a gyerekeket se merném. bár mindenki azt mondja, nekik ez nem lenne probléma.

    de ismét jelzem, hogy a szál nem rólunk szólt, mi - még - jól megvagyunk idehaza.
    Nem bánnám, ha a feleségem a dupláját keresné, mint most, vagy az is elég lenne, ha valaki garantálja, hogy az én melóm még 5 évig megmarad. :D
    Engem az örök bizonytalanság, a mi lesz holnap, mi lesz a gyerekekkel kérdés traumatizál, nyilván a gyerekkorom miatt. Én ettől rendesen depressziós vagyok egy jó ideje. És amikor "jönnek a hírek", megáll a karikagyár, meg lőnek a zoroszok, akkor én kikészülök.

    jót tenne nekem egy vérátömlesztés NoLF-tól, hogy egy kis leszaromság csörgedezzen az ereimben. :)

    Vérboci

Új hozzászólás Aktív témák