Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Nem tudom direkt linkelni sajnos, de ez már tényleg a legalja. Működő demokráciában most kb az egész város járdát festene.

    március 4., péntek 14:44
    Az ukrán zászló színeit festették fel a debreceni orosz konzulátusnál, rájuk hívták a rendőröket
    „Debreceni jelöltünk, Pető Csaba és néhány passzivistánk kétszínfestett a helyi orosz konzulátusnál, illetve felfestették a Dicsőség Ukrajnának! feliratot is” - számol be a Magyar Kétfarkú Kutya Párt sajtóosztálya. „A konzulátus egyik munkatársának kérésére hamarosan megjelent egy rendőrszázados. Annak ellenére, hogy választási időszakban ez kampányeseménynek minősül, és nem bejelentésköteles, a magyar rendőrség eljárást szándékozik indítani a pár, ecsettel és festékkel felszerelt ember ellen, tiltott gyülekezés miatt.”
    Fotó: MKKP
    Azt írják, a festést kb. egy óra múlva lemosták, ami „rekordidő a Kétfarkú Kutya Párt történetében”. Közölték, ha eljárás indul, megteszik a szükséges jogi lépéseket.

    Szöveget,képet a 444-en találtam.

    Tudom, hogy konktraproduktív kormányváltás szempontjából őket támogatni, de miért az mkkp az egyetlen valódi, működő ellenzéki párt az országban?

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák