Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz parandroid #65770 üzenetére

    Vállalom, hogy esetleg én nem állítottam be 100%-ig a követelményeknek való megfelelést, esetleg vállalati környezetből nem elérhetőek csupán, de egyrészt eddig elérhető volt itt, másrészt ha valami le van tiltva, akkor az le van tiltva, nem a belépésnél, a belépési adatok után ragad meg a Kéremvárjon... Aztán próbáltam FF-ből, privát ablakban, normál ablakban, ie alól is, mert e kettő használható idebent, de nem tartom lehetetlennek, hogy esetleg csak és kizárólag egy adott verzióval, vagy csak operával vagy csak mittudoménmivel működik jelenleg. Az is lehet, hogy a win7 okoz bajt, de igazából ezt is kétlem. Az sem lehtetlen, hogy nem vártam elég hosszan a Kéremvárjon... után, bár mi számít hosszúnak, mert szerintem 25 perc után már nekem hosszú. 11 óta próbálkozom, szünetekkel, stb.
    De az is lehet, hogy eddig úgy hitték, hogy meg tudják oldani 10:00-ig, de nem tudták, mert áramszünet volt, vagy vasas sztrájk, vagy akármi, vagy a meleg miatt lassabban szaladtak a bitek, mint hitték azt előtte, vagy bármi akármi váratlan közbejött. Ez mind lehetséges. Ami bosszantó, hogy ezt a kellemetlenséget nem írják ki kis piros bizbaszon ahogy szokták amúgy más dolgoknál, hanem megvárják, hogy főoldalra mész, majd onnan netbank oldalra, sőt, még ott se mondja, hogy úgysefogmenni, hanem megvárja míg belevered az azonosítóidat, cím alapján tovább is lép, látszólag el is fogadja, majd utána megáll az egész, csak a Kéremvárjon... szemez veled akár 25 percig, vagy tovább.
    Mindegy, semminemfontos.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák