Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bitpork #63021 üzenetére

    Kis adalék az éjszakai szellőztetéshez
    Improvizációs szabadjáték

    Helyszín: 14. emelet, tetőszint, délnyugati fekvésű ablakok
    Hőmérséklet: beltérben épp 27 fok, kint hivatalosan 29, a tetőre néző ablakban a hőmérő rendszerint 55,5 foknál kiakad, éjszaka kellemes 18 fok. Ez olyan 2 hete tart, változásra nincs kilátás.
    Téma: szellőztetés éjszaka, nyitott ablaknál alvás

    Kulcsmondatok az improvizációhoz:
    - Hideg van.
    - Fázom.
    - Izzadt a hátam, jön rá a hideg.
    - Huzat van.
    - Bejönnek a szúnyogok / legyek / denevérek/ vizilovak.
    - Mozog a függöny.
    - Kimegy a meleg.
    - Fúj a szél.
    - Nagy a zaj.
    - Félnek a kutyák.
    - Kiszöknek a kutyák.
    - Fel kell húzni még egy takarót.
    - Be fog csapódni az ablak.
    - Esni fog az eső.
    - Berepülnek a repülők.
    - Éjjel megébredtem, és okyan meleg volt, hogy nem tudtam visszaaludni, úgyhogy a fenti indokok valamelyike miatt becsuktam az ablakokat!!!4!44NÉGY!4!!!

    Kb két hete ezt játszuk, ma felhoztam a pincéből a mobilklímát is, ezt eddig mindenféle hasonló indokokkal sikerült elszabotálni, ebből most olyan sértődés, meg össznépi fázás van, hogy egyedül élvezem a nappaliban a 24 fokot, a többiek meg dideregve bújnak a takaró alá a finom meleg hálószobákban. Persze csukott ajtó mögött, mert egyrészt huzat van, másrészt hideg, harmadrészt hangos az a szar. Ja, a kutyák engem választottak, nemhiába a kutya az ember kegjobb barátja...

    Szerintem kérni fogom a cégnél az áthelyezésemet a svéd anyavállalathoz.

    Szerk.: Most nézem az előrejelzést, holnap-holnaputánra mond némi záport, meg pár fok lehűlést. Úgy legyen!

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák