Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz erdey_a #61031 üzenetére

    Na és megértetted?

    Én pont a novembert biztos nem akartam volna megtartani. Mert akkor szombaton nem tudtam volna mind a 60-féle bort végigkóstolni. Persze így se tudtam csak vagy 25-öt, de nem kapacitás hanem idő hiányában. Meg hát nem kiköpős hanem lenyelős verzióban nyomtam, és az utolsóknál már kezdett bizonytalanná válni az illat és ízérzékelésem is. Rossz borokat nyilván nem kóstoltam, vagyis úgy mondom nemigen volt, esetleg kevésbé kiemelkedő. Voltak újdonságok, érdekességek, visszatérők, meg kedvencek is. Azért az sokat mond a hozzáállásokról, hogy nagyjából azonos érkezési idővel, amikor én még épphogy kacsingattam a fehérek felől a rosék felé, de még találtam érdekeset a fehérekből is, akkor már volt aki a harmadik féle vörösét itta. Persze olyan is akadt, aki eleve csak vörösözött, de kétségtelen, hogy azok tudtak többet végigtolni, akik nem időztek el a saját kiértékelésen, vagy nem nagyon hallgatták meg mit mond a borász az adott borról. Inni jöttek, kész. Persze az is érdekes volt, hogy aki fehér sorok után vörös sorokat kóstolt, a végén kb. 3 féle fehér desszertbort tudott feltenni a végére. Barta szamorodnija és Bujdosó Tramontanája volt a hölgyek desszertslágere.
    Szóval jó volt na.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák