Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz K1nG HuNp #56305 üzenetére

    Mesélj még kérlek, hiszen itt senki se volt még soha egyetemen.

    (#56302) peterkeT
    Ezt nem kicsit hiányolom. Dolgoztam viszonylag fiatal koromtól kezdve itt-ott, de nyilván sehol se szereztem olyan túl sok releváns tapasztalatot, amivel lenne értelmem bárhova menni. Hiába töltöttem különböző helyeken éveket, ha egyszer semmit se ér.
    Nyilván ha látnék potenciált egy munkahelyben, ahol nem halnék éhen a fizuból és lenne tényleges továbblépési lehetőség, nem pedig csak beragadni dokkmunkásként, akkor mennék szívesen, de nem látom a stabil lehetőségeket ilyen téren.

    (#56309) gaborbol
    Operacios rendszerek 95%-os bukasi rata vizsgan. Többi tárgyból olyan 60-70% környéke.
    Persze nekem is mondták órán, hogy ha nem értem azt, amit a tanár elsőre elmond órán, akkor biztosan hülye vagyok, de hát na, nem voltam emelt matekos, sőt, igazán matekos se..

    (#56310) concret_hp
    Azért gyakornokkent 150-et keresni nettoban szerintem nem rossz, ha el se vegezted még az egyetemet, hiszen mintatantervesként szereztél gyakorlati helyet a második évedben vagy harmadikban, így releváns szakmai tapasztalattal kerülsz ki az egyetemről, sőt, a gyakorlati helyedre talán fel is vesznek, nem..? :)

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák