Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Viszlát #54276 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy te hasonlítod a balkánnal (Románia, meg Szerbia hadd ne legyen már etalon, szlovákok kb hasonló szinten, lengyelek meg szerintem előrébb vannak) . Ausztria-Németország viszonylatban meg aztán végképp szánalom, ami nálunk folyik útkarbantartás címén. Tegnap jöttünk haza a gyerekekkel, holnap megyünk vissza Németországba, aztán később jövünk majd mi is nyaralni, tudom, miről beszélek. Tavaly nyáron Ausztriában közlekedtünk eleget, egészen eldugott helyeken, az Alpok kellős közepén, itt Zalában a főútvonalhálózat nincs olyan állapotban, mint ott a mezőgazdasági utak. Amelyik normálisan néz ki, amellett ott a plakát, hogy frissen felújítva uniós forrásból. Most hazafelé Ausztriában láttunk az út mellett egy hosszanti építkezést, mondtam is a nejemnek, hogy nézd má', kaptak némi uniós pénzt, gyorsan felhúznak egy bicikliutat, mikor hazaértünk, még mindig ezen röhögött.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák