Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Pttypang #54141 üzenetére

    Soha nem fogom elfelejteni, hogy a volt barátnőm görcsökben fetrengve kínlódott otthon, és több mint 4 óráig vártuk a mentőt. Megérkezett egy medikával, aki megmérte a lázát (hiába mondtuk a 104nek hogy majd 40°C láza van) azonnal belenyomott 1 ampulla lázcsillapítót és fájdalomcsillapítót, közben a mentőssel hívatta a rohamkocsit. Ami persze nem volt elérhető ők meg nem merték megmozdítani sem mert nem tudták mi a baja. Ekkor berágtam, és én magam vittem be a kórházba. Ott a folyosón várattak minket bő 2,5óráig (annak ellenére hogy senki nem volt és az ügyeleti helységből kihallatszott h jó kedélyű trécselés megy.) Egyszer hoztak a rendőrök gumibottal terelve egy részeg öngyilkossági kísérletes nőt, de azt bekötötték oszt kidobták 5 perc alatt. Hajnali 3 magasságában elfogyott a türelmem és felhívtam akkori sógorom nagybátyját aki - hogy, hogy nem- éppen az ügyeletes kórház urológiájának vezető orvosa volt, s megkértem h segítsen már rajtunk. Mondhatom nagyon örült a hajnali hívásnak. Pár perccel azután h leraktam a telefont , kirontott az ügyeletes orvos, hogy ki csoda sz x-y? Senki , de még egy légy sem volt a folyosón rajtunk kívül.... Kerített egy beteghordót aki elvitte Editet a belgyógyra, mert a vizsgálat alatt lázgörcsöt kapott és eszméletlenül összehányt mindent. Az egész procedúra végén nagyon csúnya szemekkel megjegyezte, hogy nem kellett volna felhívni a főorvos urat... aha, mondom, és még nem tudja hogy mivel édesanyám (nem mutatkoztam be) a raktár egyik vezetője az SZTEnél, ezek után nagyon szigorúan el lesz számoltatva minden a nevére vett eszközzel.
    Ez 20 éve volt, de még mindig mindennapos. És nem hibáztatom a dolgozókat.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák