Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Tim82 #50774 üzenetére

    Gyerekkoromban ilyenolyan rádiót hallgattunk egy egyhangszórós kis Roma de Luxe-ból. Néha volt zene is. Aztán a mindig 1 hangszóróval működő Unitra Fonica lemezjátszón csodálkoztam, milyen telten szépen szól, mikor egyszer rákötöttem a második hangfalát is. Ezek után 0-14 éves koromig ez volt a hangzás csúcsa, bár Quelle katalógusban mindig nézegettem a sok 500 meg 1000 W-os lautstarke-t, amiben 2 hoch, 2 mittel és 2 tief hangszóró volt, nagy színes erősítővel. Aztán a sok hifitorony nézegetés után kaptam egy music centert, ami kvázi hifitorony is lehetett volna. Még cd-t nem tudott játszani, de volt ennek is lemezjátszója. Na ez a 2x15 W-os hangfalpár volt utána nekem a hangzások non plusa. Úgy 8 éve valahogy vettem egy Sony MDR-XD200-at, és éreztem, hogy a mc hangzása sehol sincs hozzá képest. Ezután meglett a kocsink, amiben a gyári egyszerű 6 hangszóró álló motornál hallgatva olyan hangzást adott, hogy a fülhallgató egy sokol volt hozzá képest. Majd vettem mászkáláshoz egy szintén Sony agybadugós fülest, és szó szerint minden addigi hangot félresöpört ;] Hogy eljutottam ezeken a fázisokon a legkisebb membránnal rendelkező eszközhöz, ami a legjobban szól, na inkább hagyjuk is :)

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák