Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    válasz fokukac #50714 üzenetére

    Gondolom eddig nem volt hideg meg ho, az volt a baj. Most hideg van es ho, az a baj. Nemsoka pedig megint nem lesz hideg es ho sem, az lesz a baj.

    Ugy altalanossagban ez a mentalitas jellemzo rank, magyarokra.

    Mas: van valakinek tapasztalata a kanari-szigetekkel? Ugy ertem ismeros aki arrafele dolgozik, stb.

    Epp egy TEFL tanfolyamot vegzek es ha letettem, lehet nem artana kiprobalni a tudasom egy olyan helyen, ahol se hideg, se ho, de meg eso se nagyon van. Hallottam mar ezt-azt, leginkabb az erdekelne hogy vajon ha angoltanarkent kimegyek, elvarjak tolem hogy makogjak valamit spanyolul vagy tokmindegy?

    Vendeglatasban el lehet helyezkedni csak angollal, de ajanlatos par szot makogni hogy legalabb a munkatarsakkal/fonokkel megertesd magad, vendegekkel nincs gond ebbol a szempontbol.

    Jo lenne kinezni egy kicsit, megtapasztalni az ottani eletvitelt nomeg napozni neha melo utan, kozben, elott...

    Nomeg persze mivel semminek nem neztem meg utana, azt sem tudom egyaltalan van/e ott ilyesmire szukseg, mint teaching english as a foreign language...

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák