Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Erdei88 #1808 üzenetére

    Amikor rájönnek az emberek, hogy még nagyobb lufit fújtak most, mint 3 éve :D
    Emlékszem pont ugyanez ment akkor is. a boltban előtte újan 80k-ért árult 1060 6gb fél évesen 130-ért ment el karácsonykor, majd rá fél évére újra 50-60k körül mozgott, de én tavalyelőtt árultam 30-50 között többet is.
    Ugyanez lesz a 30x0 szériával is, ami 140k körül kellett volna nyisson, majd olcsósodnia korral. Szóval akkor ez másodkézből 500 felett??? És van olyan hülye, aki megveszi?
    És van olyan hülye, aki elhiszi, hogy gyártási nehézségek vannak, mikor tele a használtpiac nyerészkedők kártyáival? Napi 500-at számoltam csak német aprón egy nap alatt frissen feladva :D
    Ha van is gyártási nehézség, akkor amiatt, és a bányászláz miatt vannak elszállva az árak.
    Pár hónap, és mindkettőnek vége lesz. A gyártás felfuttatása most az AMD-nek és az Nvidiának is komoly érdeke. Aki hamarabb tud mennyiséget gyártani, az tarolja le ezt az éhező piacot.

    [ Szerkesztve ]

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák