Új hozzászólás Aktív témák

  • pidzse4

    aktív tag

    válasz Puma K #8541 üzenetére

    De nagyobb a rizikó faktor egy viznél . Ha a pumpa tönkre megy tulmelegszik vagy ha netán szivárgás lép fel tönkre mehet az egész gép . Ezért szeretem én inkább a jó nagy léghűtést. Mert ha nagy a borda akkor is nagyon halkan tud dolgozni a venti rajta. Nekem szinte teljesen hangtalan a gépem még játék közben is. A cpu ventim noctua és jó nagy torony. A vga meg hatalmas bordával a 4090 és az is játék közben 30% forog úgy hogy 4K ban 60 FPS re van állitva, korlátozva. Igaz ez levegő hűtés de szinte hangtalanul játszom. És nincs rizikó nem idegesit az a gondolat hogy bármikor folyás léphet fel vagy a pumpa tönkre megy . Persze van akit ez nem zavar de én óvatos vagyok. Igy is megkapom azt amire vágyok a hangtalan gépezés örömét. :R

    Ubi82: Régen én is vizes voltam csak sajnos többször tönkre ment a vizhütésem és elegem lett azóta levegős vagyok és mostmár igy öreg koromra az is maradok. Persze tudom nagyon szép a vizhűtés és halk is. A legjobb teljesitményt a viz adja. Főleg ha dobsz rá folyékony fém pasztát :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák