Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    válasz Toby888 #41553 üzenetére

    Azota mar eladtam kompakt vizre valtas miatt,de picit megbantam mert fentre nem lehet 240-es radit tenni,igy elore tettem a hazba befujva,viszont alapba nem tud annyi levego bearamlani radin keresztul mint nelkule,hiaba raktam push-pullba ventiket.Elmeletileg nem sokat szamit hogy a "meleg" levegot fujom be,de azert eleg izmos tuningot kapott a proci,max 65 fokra melegszik vizzel,atlagba 55-60 fok,igy a gpu szerintem melegebb lett,igaz nem nyuztam annyira csak cs:go ment de ott max 75 fokra melegedett leghutessel,vizzel is nagyjabol itt all meg.Elkezdtem a witcher 3-at itt azert mar 85 fokig is feltud kuszni ami picit sok.Nem mellekesen meg kell a fordulat hogy legyen legmozgas,ugy meg nem olyan halk ugye...azon agyalok mi lenne ha megforditanam a teljes legaramlast a hazban,fentrol es hatulrol befele fujna,elol meg push pullba ki,talan tobb friss levegot kapna igy a gpu.

    Fhd-ra meg mindig tok jo ez a kartya,sok jateknal meg 1440p is birja,en is csak azert cserelnem mert jo volna a kanaperol joyal nyomatni 4k felbontasban es nem lowon :D

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák