Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    válasz SoulReaver #38961 üzenetére

    Nem tudom elmagyarázni, valahogy nem érzek semilyen bizsergést a nem kimondottan fullra tuningra épített karik iránt. Jó jó meg minden de nem érdekel. Nem játék miatt veszek vga-t hanem töbnyire benchek miatt, ráadásul kicsit gyüjtöm is őket így sokat megtartottam. Igazán jó kis kari az 1060 de az nekem olyan snassz. Ha kiad az evga ,msi belőlle classified, lightning verziót onnantól érdekelni fog .
    1080p használom a gépet töbnyire régebbi játékokkal játszom néha néha kipróbálok egy újjat de nem nagyon van időm sajnos.
    Így szerintem ez a 980 kielégíti az igényeim, tetszik is és elvileg tuning kari is (majd meglátom mit tudok vele mókolni télen a hidegben)
    Ha nagyon keveslem majd a teljesítményt akkor lehet lecserélem majd , de szerintem hamarabb kifogy szegény kari a 4gb miatt a szuflából mint a gpu erőböl (sajnos) de ez van majd kötök némi kompromiszumot. ;)
    És azért 980 mert pár hónappal talán 1.5 ezelőtt volt alkalmam kipróbálni egy 980 classit s az akkor megfogott a 770,780 után. :))

    (#38960) Mika1227
    Köszönöm :R

    vga

Új hozzászólás Aktív témák