Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zorel #16037 üzenetére

    Egy TN paneles monitort házibarkács moddinggal 500 dollárért nevezel MINŐSÉGNEK? Ugyanmár, ez színtiszta lehúzás, pláne amikor praktikusan ugyanezt meg lehet csinálni szabványosan, kvázi ingyen is. Ezt csak az nem látja, aki nem akarja.

    A Game Dvr-t nem ismerem, nem is érdekel, ugyanakkor a lehetőség adott, MSI Afterburnerből nekem tökéletes, hogy hotkey-el akkor tudok felvenni a játékból, amikor csak akarok, abszolút korrekt beállítási lehetőségek mellett x264-be. Nem tudom, ezenfelül milyen funkciók kellhetnének még. :F
    Nyilván "átmásolták" ha régóta adott a lehetőség, és van rá igény, és egy ennyire végtelenül egyszerű szoftveres funkcióról van szó.

    Amúgy ha azt gondolod, hogy flémkeltő troll vagyok, akkor nem itt kell megrágalmazni a topikban, hanem el kell menni, kérni egy moderátort, aki megvizsgálja a helyzetet. Eszem ágában sincs se trollkodni, se flémet kelteni, nyilván azért nem kellett még moderálni, mert az itteni többség ezzel tisztában van. Ettől függetlenül egyáltalán nem gondolom úgy, hogy azért mert ez egy Nv topik, Nv-s technológiák megtárgyalásakor nem lehetne felhozni AMD-s technológiákat, megoldásnak összehasonlítási alapnak. :U

    Amúgy azt meg végképp nem értem, mi köze annak, hogy mikor volt utoljára Nv kártyám ahhoz, hogy van véleményem egy technológiájukról? :F Vagy csak akkor lehetne véleményem, ha már kipróbáltam a lehúzást? :W
    Másfelől 5 éve és 3 hónapja volt utoljára Nv kártyám, egy GTX260, azért az sem az 1800-as években volt.

  • daveoff

    veterán

    válasz Zorel #16037 üzenetére

    Ez ilyen, már mint, hogy nv megoldások mindig drágábbak voltak, de hát a minőséget meg kell fizetni!

    Szokásos "zöldség"..... :U Szerintem vegyél egy titán-z-t, és mellé egy G-sync-es monitort, mert akkor az biztos nagyon minőségi lehet, ha ilyen drága........ :P

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Új hozzászólás Aktív témák