Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz akoska07 #37408 üzenetére

    oke, de ettol meg siman lehet a powerplay vagy valami 3rd party a ludas, meg ha nagyon idegesito is a problemad. vagy siman kifogtal egy defektes kartyat, megesik.

    nekem is harom kijelzon van az asztalom, szerintem jatekra hetek ota nem volt atkapcsolva eyefinityre a gep (sok a melo).

    mondom, mennie kene. nezd meg a hawaii topikot, negyen vagyunk multimonitorral (ami az egesz ph! multimonitoros csapatat figyelembe veve egy eleg szignifikans reszhalmaz), a masik harom is hasznalja asztalon is. en se lattam meg nagyon hasonlo problemat itt a forumon, pedig a 4+ ev tapasztalatommal (softTHt/ket kijelzot beszamolva 7-8) oreg roka vagyok.

    sajnalom hogy igy alakult.

    meg persze az is lehet, hogy defektes a kartya. legjobb szeriaval is megesik.

    daveoff: AB nalam ment rendesen CF + eyefinity komboval is (a 7850eim customok voltak, viszont AB es HIS iCool is kellett mindket kartya ventivezerlesehez, avagy ket kulon custom profil kellett egyszerre). viszont en max ventivezerlest felulbiralni hasznaltam, GPUt nem szoktam OCzni.

    DDUt nem tudom mi, szoval valszeg nem hasznalok.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák