Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz TTomax #37405 üzenetére

    Na várj...
    Olvastam olyat is,hogy az amd sokkal jobban nyomja az eyefinity-t. :)
    Azt mondod 1 monitorral nem lesz gondom...
    Hihető...
    De én nem akarok egy monitort,nagyon nem,én 3 monitort használok (már pár éve) és ehhez kell alkalmazkodnia a kártyának,és a kártya miatt nem kívánok 1 monitorra váltani. :)

    Nem játszom minden egyes pillanatban,viszont amikor ide ülök akkor bizony én használok sok monitort.Tehát ez nekem szempont,hogy ne csak 3D alatt legyen működőképes egy vga 3 monitoron.

    #37406 Speed(R) :
    Nem kell megmagyaráznom ahogy neked sem.
    Mire költöm a pénzem vagy mire nem az egy kicsit sem befolyásolja a te pénztárcádat.
    Lehet te segítségnek hívod,de a magas pacin te próbálsz ülni. ;) :DDD

    nekem ezen felül mást nem kell leírnod.
    Nem is neked írtam :DDD ,csak te is olvasod ezek szerint ezt a topicot,és beleírtál (mivel PH tag adta jogod,ahogy másnak is), és más tagok reagálunk rá ilyen-olyan formában.

    Amióta megy a témázgatás a dologról, már rég túl lenne rajta, nekem innentől minden újabb hsz. csak a halott rugdosása kategória.
    Bla-bla-bla
    Átküldesz 120K-t és tesztelheted (én meg nem küldöm vissza),rakhatsz 5 új OS-t,és bizonyíthatod amit akarsz.
    Ráadásul alapfeszen nem kis tuningot tud a vga. ;]
    Ez elég csalogatóóóó... ;]
    Látod én is tudok szmááájlit használni,ha oda akarom tenni. ;)

    A halott rugdosása nekem teljesen mást jelent,inkább azt most nem részletezném.
    (de tudnám) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Új hozzászólás Aktív témák