Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz szasanyi #1976 üzenetére

    Gigabyte GTX1060 GDDR5WF2OC -- Szóval eddig csak ajánlani tudom :

    Na itt a gép. ( nem 4 gb memóriával :)) ) Szóval nagyon jó. 1 vicces észrevételem van WOW-ba

    FHD minden maxon 55-68 FPS / 4k minden maxon 55-90 FPS Az a vicc,hogy lényeg az FX nem tudja meghajtani 100%-on WOW-ban a VGA-t így kevesebb FPS-em van viszont 4k-ba a VGA dolgozok többet és ott meg maxon megy a 1060 és Több az FPS-em mint FHD-ban. Vicces tudom ,de ez van!!! jó poén ,de ez van 8) Viszont a 49 colos Tv-re kilöttem a WOW 4k Ultran -- Te jó szagú úriesten de brutális. Kb ezt tudom mondani. Biztos sokkal jób bkrátyák is vannak ennél stb, Én most olyan boldog vagyok el sem tudjátok hinni. 6 hónapos szenvedés után. Újr ajó a gépem és nem lapotpomon kell tolni... Dolgozni meg egyszerűen brillián.

    Ne értsetek félre nem Ati ellene vagyok mert Én a mai napig nagyon szeretem az ATI kártyákat és az RX 480 most is tetszik, csak most per pillanat ez jóbb áron volt és ahova kell nekem ott nagyon szuper. Ennyi tudok leírni ebből. Amúgy aki 480 akar venni annak nyugod szívvel ajánlom azt is mer thavernak XFX 480-a van és 30 wattal eszik többet mint az én 1060-on szóval azér tazt akrátyát sme kell szidni. Csak nekem nem ért meg +10-15 ezret az a kártya WF-fel szemben. Enniy

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák