Új hozzászólás Aktív témák

  • KBé

    csendes tag

    válasz sulaco79 #10019 üzenetére

    Megfogadtam a tanácsodat (az érveid elég meggyőzőek voltak :) ) és az i3 3110M-es procival szerelt Asus mellett döntöttem. A nagy kijelző nekünk inkább előnyt jelent mint hátrányt.
    Azt jól sejtem hogy ebben a gépben a videókártya az alaplapra van forrasztva, tehát nem cserélhető?
    Mondjuk olyan őrülten nagy jelentősége nincsen...

    Voltunk ma az Euronicsban, de sajnos még nem sikerült lezárni az ügyet. :(
    Egyébként nagyon rugalmasan és korrektül álltak a cseréhez, bár nem teljesen értették hogy mi a bajom a visszavitt géppel. Amikor említettem, hogy az erősebb - és esetlegesen cserélhető - processzor miatt választanám a másik Asust, elég furán néztek ránk.
    Mondtam hogy úgy tudom az M-es procik erősebbek és ráadásul cserélhetők is, de győzködtek h csak alaplappal együtt lehetne cserélne - az meg ugye nem igazán megérős.
    Vitatkozni ilyen esetben nyilván nem fogok, mivel nem igazán vagyok otthon a témában.

    Mutattak pár i3 4xxxU, i5 3xxxU és i5 4xxxU-val szerelt gépet ami készleten volt náluk, de végül belementek abba is hogy megrendelik nekem a kinézett laptopot.
    Egyelőre itt tartunk. Várom a hívásukat hogy mikor mehetek majd a gépért és reménykedem hogy nem fogják visszamondani. :)
    A választékuk talán nem a legbőségesebb, de hozzáállásuk legalább nagyon korrekt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák