Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz Dr.F.E.R.I. #12273 üzenetére

    én ezt teljesen másként látom. csak, hogy párat említsek a felsorolásodból: pl szerinted kiherélt a WiiU verzió.. szerintem pont nem. A kiherélt az az, ami szándékosan kevesebbet tud, mint a másik. Itt pont annyit tud mint a másik. Vagy a szerinted váratlanul kukába hajított konzol. Nem arról volt szó eddig a fórumban, hogy már nincs normális Nintendo megjelenés közel egy éve? Két és fél éve az E3-on mutattak be kb új címeket(Yoshi, Splatoon2, MarioMaker, Atlus játék, stb), azóta azokat kifuttatták, és ennyi. Tudni lehetett hogy jön az új konzol, mert a mostanit nem veszik.

    Másrészt ha visszanézel Wii megjelenésekor is kihoztak egy Zeldát a régi konzolra is, meg az új konzolra is. Sőt, ott az új még többet tudott, volt motion control.

    Kár felhúznod magad, és bár ez csak saja´t vélemény, de szerintem komolyabb ok nélkül teszed.

    Meg tegyük hozzá, a cég valszeg jobban tudja, hogy mit miért tesz. Neked rövidtávon valamiért biztos jobb lenne, ha még nem jönne ki a Switch, csak ősszel, de hidd el, hogy hosszútávon nem. Nekünk is az az érdekünk, hogy a konzolt időben a piacra vezessék, aki early adopter, az minnél nagyobb számban megvegye, a konzol pénzügyi siker legyen, hogy a játékfejlesztő cégek, és kiadó cégek még több játékot hozzanak a platformra. Nem ismétlődhet meg az, mint a WiiU-nál, hogy kijön karácsony előtt 3 héttel, lényegébe Nintendo kontent nélkül egy 2D marioval, és nem veszi a kutya se. Utána meg várhattak megint egy évet a karácsonyi szezonra, de onnantól kezdve az már A tavalyi gép volt, nem az újdonság. Nem volt idő és nem volt mivel felfuttatni karácsonyra. Most majd lesz, talán. és ha sikeres lesz, lesz mégtöbb játék rá.

    Érted szamuráj?

Új hozzászólás Aktív témák