Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Mister_X #10916 üzenetére

    Ezt jól leírtad és jól meg is fogalmaztad! ;) Minden elismerésem! ;) Amúgy szerintem a Nintendonál a Wii U-al egy bizonyos ideje már így lehetnek ahogy írtad hogy ülnek mert akárki akármit is mond kimondva kimondatlanul de ők is tisztában vannak vele hogy mint konzol eladások terén nulla. Ezt úgy mondom hogy nem kell idevenni az amibookat meg minden fityf@szt. Itt a konzolról beszélek. :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Mister_X #10916 üzenetére

    NONO. Itt nem csak arról van szó, hogy az eladott példányszám számít portolási szándékot illetően a multiplat fejleszőknek. A Wii gyenge is volt, és erősen más közösséget, célcsoportot fedett le. (Szvsz.) És lehet programozni sem volt rá egyszerű, és a kontroller, irányítás is olyan lehetett amilyen. (Sosem próbáltam még...)

    A Wii U-nál az a baj, hogy:
    1.) gyengus hardver
    2.) nem olyan egyszerű rá írni a játékokat, mint a másik kettőre
    3.) részben a gyengus hardver miatt is, nem voltak olyan népszerűek a megjelent multiplat címek
    4.) ezen okok miatt is egyszerűen nem is jöttek rá többé jószerivel.

    De az sem csoda, hogy az emben nem Wii U-n akar, szeretne multiplat címekkel játszani, hiszen azon lennének a leggyengébb minőségűek, és erre lenne a legnehezebb portolni a cuccokat is, ergo frémráta gondok és egyéb hibák, problémák lehetnek. Plusz elkésett online eshop, nincs achievement rendszer (Amit lehet valaki leszar, valaki nem, de KELL, ha mindenki más tudja.), stb.

    Az NX-nél semmi mást nem kell tenniük, mint ütős hardvert kiadni, jó online szolgáltatásokkal, soha nem látott, több minőségi exkluzívval), X86-os legyen a gép, egy normális szabványos kontroller jöjjön hozzá, és akkor biztos jönnek rá a multiplat címek. És fogyni is fog. Én pl venni fogom rá a FIFA-t, a pCARS 2-t, NBA 2K-t meg még rengeteg mást is.

    FONTOS:

    Wii U-nál hiába lett volna szép az eladott példányszámok összege (ahogyan Wii-nél ez meg is volt), ha közben portolni is szar rá, és elég gyenge is.

    A Nintendonak abból is ki kell törnie, hogy sokan azzal azonosítják a gépüket, hogy szinte csak Nintendo címek jönnek rá. Ezért AZ ELEJÉN én tuti leszerződnék egy-két nagyágyúval, hogy elsőként erre jelenik meg, elsőként erre jönnek a nagy kiegészítők, stb. Az ütős exek és a jó vas miatt hamar meglehetne az az eladott mennyiség, amit már nem hagyhatnak figyelmen kívül a multiplat fejlesztők, pláne, hogy minimális munkával meg lehetne rá jelentetni a címeket.

    Ezek mellé természetesen soha nem látott reklám/marketing hadjáratot kell majd indítaniuk...

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák