Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    Volt a Videojatekbolt.hu nevű képződménynek egy Wii U-s akciója, viszonylag jó áron kínáltak több játékot is. Na egye fene, tegyünk velük egy próbát. A Hyrule Warriors még nincs meg lemezesen, 10k-ért megrendeltem tőlük. Alig egy órára rá hív is a csóka, hogy fogadták a rendelést, még aznap feladják futárral. Szerencsém van, mert pont az utolsó példányt adják fel. Azért az ördög sosem alszik, biztos ami biztos rákérdeztem a főbb paraméterekre. Angol dobozos? Igen igen, mindegyik játékunk angol dobozos. A fólia is rajta van? (kis hatásszünet) Igen, fólia is van rajt. Remek, akkor várom a csomagot szeretettel, utánvétben küldik. A történethez hozzátartozik, hogy tegnapról mára piszkosul lebetegedtem, úgyhogy aludtam, míg muter átvette. Délben betámolygok a nagyszobába, látom az asztalomon a csomagot. Eskü az volt az első gondolatom, hogy csak ne basszanak át, míg téptem fel a tasakot. Egy-két pillanatig szemeztem a jövevénnyel, mert egyből láttam, hogy nem stimmel valami. Aztán másodszori nekifutásra már feltűnt, hogy a Nintendo ennél azért profibb fóliázásokat csinál :)

    Persze lehet csak én nem voltam alaposabb és nem mentem bele olyan részletekbe, hogy a fóliás játék nálam gyárilag fóliázottat jelent és nem olyat, amit ők maguk fóliáznak be a hátsó irodában. Maga a fóliázás is elég szakbarbár munka egyébként (lásd a képeken), szerintem még én is befóliáztam volna így, nulla tapasztalattal. Csókát felhívom, hogy akkor ezt most hogy, hát akkor lehet hogy a "kolléga" "félreérthetett valamit" (csak vele beszéltem, előző nap is), meg hogy ez volt a kiállított darab meg izé meg hozé. Persze küldöm nekik vissza az első adandó alkalommal, csak azért írtam erről, mert még ilyen nem esett meg a praxisomban. Egy-két dolog volt már, originál helyett select-es kiadást küldtek, gyárilag rosszul csomagolt játékdoboz például. De ez annyira szánalmas, hogy igazából haragudni sem tudok rájuk. Közben új bejegyzéssel bővült a 'hol ne vásároljak/kivel ne álljak szóba' listám is :)

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák