Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz Scarletiel #45731 üzenetére

    Én otthon is elsősorban kézben használom. Pedig van amúgy elég TV, de jobban szeretem. Meg azért van pár játék, ami dokkolva ocsmány.

    Nem vonatozok, illetve nem használok tömegközlekedést sem. Szóval nálam elsősorban nem az a cél, hogy bárhol tudjak vele játszani.

    A NieR sem tartja a 30 FPS -t. Az más kérdés, hogy már a konkurens előző generációin sem volt jó e tekintetben. :D Szóval lehet hogy jó játék, de például számomra így játszhatatlan. De például az Alan Wake konkrétan tragédia. Vagy tragikomédia.

    Azt mindenki érti, hogy a Switch -et eladják az exkluzív címek is, de azért lehet igénye az embereknek. Én például simán eladnám a másik két konzolt, ha jönne egy erősebb gép, ami elfogadhatóan tudná futtatni a játékokat. Viszont nincs miért panaszkodnom, mert nekem mindegyik van otthon. Így megoldom a problémát(?).

    Szerk.:
    Egyébként az sem lenne rossz, ha nem portolgatnának az előző Nintendo eszközökről. Persze amíg ebben partnerek a felhasználók, addig ez nem is fog megváltozni.

    A Mario Kart 8 -at is nagyon sokan szeretik, de szerintem még többen örülnének annak, ha a foltozgatás helyett inkább jönne a 9. rész.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

  • consono

    nagyúr

    válasz Scarletiel #45731 üzenetére

    Nem feltétlenül van igazad, de hát nem vagyunk egyformák. Nálunk is leginkább csak az exkluzív címek mennek a Switchen, de csak azért, mert én gamer vagyok és van itthon több konzol meg PC is amin lehet játszani. Ráadásul a hordozhatóság nem csak azt jelenti, hogy buszon, villamoson, repülőn lehet vele játszani, hanem azt is, hogy a nappaliban a kanapén fekve, a gyerekszobában, vagy ne adj isten a nagymamánál, ahol még mobilnet sincsen :) Vagy a nyaraláson.
    Előhoztad a Steam Decket, szerintem pont amiatt KELL a Nintendónak lépnie és hozni az új generációt, amin minden fut, nem csak a saját exkluzívai. Tök jó, hogy nagyot megy minden Mario játék, meg a Pokemon, meg a Zelda (na jó. most a Splatoon 3 is, a kölök is játszik vele), de ezekből jó ha 10 van egy konzolgenerációban. A játékosok meg hol vannak? Fortnite (vacak a Switch port), COD, BF, esetleg Forza... JA, hogy ezek a Switchtől eltérően lassan már a minden zsebben ottlévő mobilon is játszhatóak, ha máshogy nem streamelve? Előbb utóbb kiöregszik az a generáció, akinek a Nintendo még jelentett valamit.

    [ Szerkesztve ]

    "In God we trust. All others must bring data"

Új hozzászólás Aktív témák