Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Mister_X #84 üzenetére

    Jó, és akkor szerinted SEMMI új megoldást, forradalmit nem tud majd az NX? Csak erős lesz? Ennyi?

    Nekem ez is elég lenne, de csodálkoznék, ha semmi újdonság nem lenne.

    NEM, még mindig nem érted. Tudom, hogy a Neo és a Scorpio az ellenfél, de ne felejtsük már el, hogy mire kb a Neo kijön a PS4-ből már elmegy 50 millió, és továbbra is baromi népszerű konzol lehet és lesz is. Mert gondolom a Neo érkezésével vághatnak egyet az árán, és igen, akkor lehet még én is beszereznék egyet magamnak pótolni ezt-azt. Igen, ezt is bele kell kalkulálni. Nem mindenki fog rohanni Scopriokért ám...

    A rendszert meg simán meg lehet oldani úgy, hogy két féle specen fusson, hiszen az achitektúra meg minden szar ugyanaz lenne, csak a teljesítményből adódó különbségeket kellene jól skálázni a játékokat illetően. Aki csóróbb és viszonylag új konzolt akar, az majd lehet vesz X1S-t, vagy PS4-et, Nintendoban nem lesz alternatíva.

    Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ahogy írtam már, jön egy asztali és egy kézi-konzolos vas is, és mindkettő lejátszaná a memkártyás játékokat. Igaz, hogy a memkártya drágább, de egy ilyen újdonság, egy ilyen "húzófunkció" mindkét konzol és a Nintendo népszerűségét és eladásait is jelentősen megdobhatná. Lévén egyedülálló dologgal rendelkeznének az ütős exeken túl. :)

    Majd meglátjuk, szívem szerint bízom azért benne, hogy Neo szint alá nem megyünk. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák