Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz g@bo #29376 üzenetére

    AZ ASZF szerint kölönösen tiltott kategóriába tartozik az OFF-olás”: túlzott mennyiségű témába nem vágó tartalom.

    Konzolboltokról szóló megbeszélést nem nevezém ilyen tartalomnak, viszont akkor off-ba se kellene rakni. De ha valaki a Switch-ről akar olvasni, a konzolboltok téma nem biztos, hogy érdekli, az neki off.

    Csak azért írom le, hogy miképpen próbálok gondolkozni ilyenkor, hogy megértsd, hogy nem akarok terrorizálni senkit, cenzúrázni sem (max. a nagyon egyértelmű warez-t kell törölnöm, mert ez a szabály - nem érdekel különösebben (még), wii U kapcsán pont kértem is segítséget tőled ilyen ügyben, de mivel bénáztam, hagytam a francba és megtartottam az eredeti játékokat).

    Az abszőlut kötetelen beszélgetés helye a Nintendo off topik szerintem, ott minden mehet. ;) (kivéve warez)

    Ha a TG tevékenység nem elégíti ki az igényeket, a Moderátor kerestetik topikban nyugodtan lehet jelezni, de ha nekem szól közvetlenül a kritika, azon sem sértődök meg, igyekszem tanulni belőle. :K

    További jó fórumozást.

    SZERK: Na Zolibá jobban leírta, megérte néznem éccaka a live-ot :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák