Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz Sirandrish #16344 üzenetére

    Azért a gameparkot indokolatlanul bántjátok szerintem. Én voltam ott személyesen. Egy hatvanas bácsi, aki megmaradt a géming szenvedélye harminc évről ezelőttről, és csinál egy garázsbolt méretű helyet, ahova néha beugrik segíteni a lánya, veje, meg a Zelda nevű unokája. Mit tehet arról ő, hogy a Nintendo mikor és mennyi alkatrészt hoz, és milyen minőségben gyártja a joycont? Írja a kis listáját a bácsi, ha jön alkatrész akkor szól és segít. Arról se ő tehet szerintem, hogy a Nintendo nem szerződött le még nyolc hellyel, hogy legyenek ők is márkaszervízek, és öntené ide az alkatrészt, hogy legyen instant javítás. Velem kedves volt a bácsi, már éppen mentek volna a fiatalok a szombati ebédre, de még maradtak a négy év körüli kislánnyal, hogy a papa hátra tudjon menni bütykölni a joyconon, és ne kelljen visszajönnöm. Annyira kicsi gyerekkel az nagyon jó fejség ebédidőben, tudom, nekem is voltak kicsik a gyerekeim.
    Szóval gamepark ekézés és kritika szerintem maximálisan indokolatlan.
    A joycon nem tartós, az igaz, én vettem másik párt, amúgy is van amihez kell két pár a multihoz (Lego City undercover splitscreen pl, vagy starlink), ha megint eldobja magát egy, akkor veszek megint, nem fogok hónapokig nem játszani, mert dög rovás on van egy joycon. Drága, igen, és bosszantó is. Én is bízok egy Nintendo oldali megoldásban. Amit nekem épített be új alkatrészt a gamepark, az masszívabbnak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák