Új hozzászólás Aktív témák

  • Jigoku

    tag

    válasz nxswitch #13786 üzenetére

    Hát igen, a Kingdom Hearts most nálam is pont tombol, ezért különösen átérzem, amit mondasz. xD

    Nagyon jónak tűnik maga a konzol, meg pár játék érdekelne is rá, de valahogy ha arra gondolok, hogy ennyi pénzt kiadjak érte úgy, hogy azért annyira nem halnék bele ha nem játszhatnék velük sem... Nekem inkább azért lenne jó egy Switch, mert tudnék bárhol játszani. Jelenleg 210 kmre vagyok a PS4 és PS2 gépeimtől (fránya egyetem xD), szóval most inkább a kézikonzolos vonal az erős nálam. De ami tényleg olyan, úgysem jön ki Switchre, csak PS4re, amit meg hordozható konzolra adtak/adnak ki, azt meg sok esetben lefedi nálam a (3)DS meg a Vita is. Szóval nem tudom, picit mintha úgy érezném, hogy hiába szeretnék valamiért egy Switchet, nem igazán van kézzel fogható okom rá. De közben meg tényleg nagyon tetszik, meg van egy olyan érzésem, hogy később biztos lesznek majd olyan címek, amik még jobban érdekelnének rá (pl. az új Fire Emblem meg a Tales of Vesperia stb).

    Na mindegy, ezen gondolkozom még. :(

    PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Új hozzászólás Aktív témák