Új hozzászólás Aktív témák

  • torik

    senior tag

    Első hét után: meg vagyok elégedve a masinával :)

    Sajnos nem hibátlan, most hogy egy hét után ma ismét kezembe vettem a dualshock 4et erősen érződött hogy a joyconok nem csak méretben de minőségben is elmaradnak a ps4 controllere mellett, legalábbis én így érzem. A legzavaróbb talán az hogy BotW-ben a jobb joycon egy bizonyos menünél (most nem ugrik be melyiknél) nem mindig érzékeli a sticket. Ez nem a rövid hatótáv miatt van mint amit már többen leírtak, közvetlen a konzol mellett is ezt csinálja, bal connal a gombokkal simán megy, és csak az adott menüben történik. Találtam már rá megoldást neten, ha majd nagyon zavar kipróbálom, a távolsággal eddig nem volt problémám.

    Eddig szinte csak docked módban használtam, nem igazán járok sehova úgy hogy handheld módban legyen értelme cipelnem magammal, fél óra buszozást meg kibírok úgy hogy csak bámulok ki az ablakon :D viszont legközelebb ha repülök nagyon fogok örülni ennek az opciónak.

    A játékok elég drágák hozzá és ahogy nézem nagy leárazások nem szoktak lenni, de mivel a konzolt kimondottan az exkluzívak + pár indie game miatt vettem így részemről annyira nem gáz, végső soron ha tévére kapcsolom csak a kontroller lesz más a kezemben (vagy bill+egér) :D

    Így lehet kicsit siránkozásnak tűnik de ahogy írtam az elején meg vagyok elégedve, mert azt nyújtja amit várok tőle. Régen megadrive-on még annak idején volt Super Mario Bros. amit toltam és ezzel kimerült a nintendo játékok listája amivel játszottam, majd jött az átállás pc-re és nem is foglalkoztam konzolokkal elég sokáig.
    Már jó ideje szándékozok pótolni ezt a kiesést, de az emulátoros megoldás nem volt az igazi, eddig a pontig pedig nem tetszettek a cég konzoljai, így hanyagoltam az egészet. Most viszont hogy elindult az online szolgáltatás és adják ki a régi játékokat eljött az én időm :D ha végeztem BotW-vel majd foglalkozok is vele :)) remélem idővel a legtöbb (vagy akár az összes) eddig Mario és Zelda játékot kiadják. Egy darabig bohóckodtam említett emun a Link to the Past-tel, nagyon tetszett, bár a nyulas rész megfogott :W :DD

    Ja, és amúgy átvehetné a ketté vett controller ötletet a sony, nagyon tetszik :D a lustaság egy úgy fokát fedztem fel hála ennek :DD

    [ Szerkesztve ]

    All that and a bag of chips

Új hozzászólás Aktív témák