Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Scholes9 #10460 üzenetére

    Valahogy így nézett ki:

    - Switch összeszerel
    - Zelda berak
    - kimászok a barlangból a mezőre: “Yup, looks awesome”
    - kicserél ARMS-ra

    Aztán egy bő óra gyakorlás után gondoltam megnézem az online meneteket. Nope, regisztrálni kell meg belépni. Folyamatos errorokkal nagynehezen eljutottam addig a pontig, hogy közölje velem, ehhez PC/okoscumó kell, a regisztrálás nem beépített funkció... még fél óra elment azzal, hogy a Nintendo oldalán regisztrálni próbáltam. Nope, az oldal folyamatosan kiakad időlimit miatt (nem, nem a nettel volt a gond), se PC, se telefon, se tablet. Looks like 2018, really. Aztán gondoltam kicseszek vele és Twitter fiókkal lépek be, nagyjából negyed óra alatt eljutottam addig, hogy közölje velem “lol NOPE, nincs társítva N accounthoz”. Ekkor már nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. A megoldást a Nintendo Switch Online app adta, az alól tudtam nagy nehezen regisztrálni, de a profil géphez kötése további 20 percig tartott.

    Tehát ezen másfél órás műveletért fognak pénzt kérni szeptembertől? Ne már. Ja igen, ezután leszedette velem az update-et az ARMS-hoz, az se volt egy kétperc.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák