Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz ldave #4157 üzenetére

    Kösz, meglesz :K Most következik egy hó vadászgatás, majd megengedhetek magaknak egy-egy címet a tengerentúlról, majd rá egy hónapra már itt az MH4 Ultimate... :D Majd csak gondosan meg kell választanom, hogy mi legyen az. Azt is figyelembe kell vennem, hogy milyen fontokkal van kiírva a szöveg, mert most nagyon nagy gond MH esetén, hogy a bonyolultabb kanjik.... hát még bonyolultabbak ilyen felbontáson. Még az is meredek nekem, hogy az anyanyelvűek ezt hogy képesek feldolgozni, de nekik még van valami szuperképességük ezek szerint...

    Amúgy tök furák a 3DS tokok. Sok bennük a hely. A dobozban még van valami egyszer beválthatós dolog is, majd délután megfejtem. Meg kézikönyv helyett egy gyorstalpaló brossúra (inkább szórólap). :)

    Egy valamit hiányolok, ez pedig az SD kártya. Nem tudom mire letölteni az update-et, így multizni. Ezzel leginkább az a baj, hogy SD kártyát sehol sem lehet kapni. :U

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák