Keresés

Aktív témák

  • Aram

    tag

    válasz access_denied #44 üzenetére

    Access,

    az aláírásodban ez a mostani konfigod? Mert, ha igen mire akarod fejleszteni? Veszel a NASA-tól valami fasza cuccost? Az agyam elszáll ilyenkor... :((

    Mellesleg én eddig soha nem szoptam amiatt az AMD-vel, mert AMD. Ahhoz bután kell vásárolni...

    Aram

    Ez a felirat 20byte!

  • warmaster

    aktív tag

    válasz access_denied #49 üzenetére

    Nekem eddig 4 különböző AMD configom volt, és eddig mindegyik nagyon stabil volt. Az, hogy ''de ez a rengeteg iszonyat topic, hogy ezzel ez a baj, azzal az... hát... ez nekem nem kell.'', az nem AMD specifikus, mert ha megnézed azoknak a topicoknak a számát, ahol mindenféle hibákról írnak, akkor itt Intel is van bőven.
    Egyébként, szvsz, a legjobb AMD alaplapok az EPox-ok, mármint nagykeres garanciális hiba statisztikák alapján, bár nekem a Chaintech apogge-is nagyon kellemes és gyors alaplap, most jelenleg ez van nekem.

    A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

  • warmaster

    aktív tag

    válasz access_denied #62 üzenetére

    Nos nekem az Chaintech volt talán legjobb vételem az elmúlt időkben, az eddigi lapjaim közül ez boot-ol a leggyorsabban, va neki előlapi kivezetése, amire még 4USB-t tudsz kivezetni+hangfalszettet, vagy fülhallgatót. Sajnos a tuning lehetőségekről nem tudok mit írni, mert én elvből nem tuningolok, a 2100+-os procim mindenre elég, amire nekem kell. Elsősorban Photshop-al, meg CorelDraw-al szoktam izzasztani, de teljesen meg vagyok elégedve vele.
    Sajnos a Duál memória kezelés még nem tudtam kipróbálni, mert elsőre rosszul raktam be a 2 RAM-ot(egymás mellé) és lusta vagyok átrakni, nemsokára úgyis megjön a z új Morex házam.
    Az Epox is nagyon jó, csak nem annyira dizájnos, viszont alapból van PostCode kijelző az Epox termékein, ami hibakeresésnél hardvereseknek nagyon jó.
    Valamint garanciális problémákkal még nem nagyon találkoztam Epoxnál.

    A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

  • warmaster

    aktív tag

    válasz access_denied #68 üzenetére

    Azt hiszem, hogy az ATA133 még bőven jó, akinek meg igazán gyors kell az vegyen aranyárban SCSI-t. :))

    A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

  • pufi

    tag

    válasz access_denied #80 üzenetére

    Mint azt már említettem a jelenlegi procim egy 1800+ ami 1533Mhz stabilan fut 2600+ ként, ami 2000Mhz ez közel 500Mhz-es emelés nem rossz. Csak lelkem megnyugtatása miatt megy 1.7volton (meg hogy leteszteljem a Zalman hűtőt) egyébként 1.6-on is stabil. A hőmérséklet a Zalmannal (2400prm max.) massziv több óra játék után max. 42-45fok bár ez egy 8000ft körüli cooler, de a kedvencem a Glacialtech Silent Breeze ami kb. 5000 ft (19dB és max. 2400 körüli ford.) sem teljesített sokkal rosszabul. Az alaplapom most egy Asus A7N8X. Egyébként lehet hogy el foglak keresíteni, de nem egy Asus Intel alaplappal találkoztam már amivel komoly összeférhetetlenségek voltak ram, vga, modem, hálókártya fronton. Hogy hol találkoztam vele? Bár ahogy azt már említettem az üzletben csak AMD-t forgalmazok, és az új gép árába beszámítom néha a régit. Ez általában úgy néz ki, hogy ADM-ről AMD-re a legritkább esetben cserélnek, viszont elég sok Inteles cuccot hoznak amit AMD-re cserélek. Bevallom, ez utóbbit nagyon szívesen teszem. :) Nos, ezekben az esetekben a tesztelés során nem egy cuccal találkoztam, aminél azért voltak gondok. Egyébként semmiféle noname cuccot nem forgalmazok (se ramot, se vga-t, se semmi noname-et). Kifejezetten élvezem ezt a beszélgetést veled. Üdv.

    A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

  • pufi

    tag

    válasz access_denied #95 üzenetére

    Hi. Bocsi a ,,kis,, késedelemért, de van hál istennek van rendesen dolgom a boltban, meg hát család is van a világon :)) Merthát ugye a drága végigpofázza a POST-ot :))) Aki épp döntést akar hozni hogy Asus vagy Epox lapot vegyen, annak csak egy ötletet tudok adni. Azt vegye meg, amelyik van a boltban; ha mindkettő van, akkor marad a sorsolás. :) A maradék két versenyző, az Abit és az MSI. Igazából az Abittal kevesebb a tapasztalatom, bár gondom nem volt vele (és azoknak sem akiknek ilyet adtam el) az MSI egy kicsit mintha lassabb, gyengébb lenne a többieknél. Az MSI a szivem csücske, úgyhogy ezt még azért ellenőrzöm.

    Üdv.
    bocsi ha hosszú voltam, de láttam itt közben 1-2 kérdést és gondoltam írok pár szót a többiekről is. :)

    A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

Aktív témák