Aktív témák

  • pufi

    tag

    válasz access_denied #80 üzenetére

    Mint azt már említettem a jelenlegi procim egy 1800+ ami 1533Mhz stabilan fut 2600+ ként, ami 2000Mhz ez közel 500Mhz-es emelés nem rossz. Csak lelkem megnyugtatása miatt megy 1.7volton (meg hogy leteszteljem a Zalman hűtőt) egyébként 1.6-on is stabil. A hőmérséklet a Zalmannal (2400prm max.) massziv több óra játék után max. 42-45fok bár ez egy 8000ft körüli cooler, de a kedvencem a Glacialtech Silent Breeze ami kb. 5000 ft (19dB és max. 2400 körüli ford.) sem teljesített sokkal rosszabul. Az alaplapom most egy Asus A7N8X. Egyébként lehet hogy el foglak keresíteni, de nem egy Asus Intel alaplappal találkoztam már amivel komoly összeférhetetlenségek voltak ram, vga, modem, hálókártya fronton. Hogy hol találkoztam vele? Bár ahogy azt már említettem az üzletben csak AMD-t forgalmazok, és az új gép árába beszámítom néha a régit. Ez általában úgy néz ki, hogy ADM-ről AMD-re a legritkább esetben cserélnek, viszont elég sok Inteles cuccot hoznak amit AMD-re cserélek. Bevallom, ez utóbbit nagyon szívesen teszem. :) Nos, ezekben az esetekben a tesztelés során nem egy cuccal találkoztam, aminél azért voltak gondok. Egyébként semmiféle noname cuccot nem forgalmazok (se ramot, se vga-t, se semmi noname-et). Kifejezetten élvezem ezt a beszélgetést veled. Üdv.

    A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

Aktív témák