Új hozzászólás Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz rlazol #6990 üzenetére

    Az a két fumble valójában három volt. Az elején Riddley elejtett egy labdát amit csak némi szerencsével sikerült visszaszereznünk. Nem csodálom hogy a második hiba után már az oldalvonalnál pihent.
    Eszembe is jutott BenJarvus Green-Ellis. Nem volt egy kiemelkedő futó, de karrierje során egyszer sem csinált fumblet......

    Amendola játéka nagyon tetszett. Tipikus slot receiver. Pontosan úgy használta Brady mint Welkert. Reméljük sok jó meccse lesz.
    Woodhead miatt viszont még mindig borzasztó csalódott vagyok. Nekem nagyon hiányzik a játéka. :O
    A TE játék igazi TE nélkül nem megy. Márpedig most nem volt TE a csapatban. Gronk remélem mihamarabb harcképes állapotba kerül. Jó lett volna még egy TE-t igazolni Hernandez helyett, mert az anno kitalált két TE-s játék nagyon feküdt a csapatnak. :K
    Illetve még egy hiányom van. Nincs mélységi elkapónk. Moss óta ez a játékséma el is tűnt a csapatból. Tavaly volt pár próbálkozás, de Lloyd valljuk be nem volt egy ász. Emlékszem szidtam is itt jó párszor. :DDD

    Összességében azt kell mondjam saját magunk dolgát nehezítettük meg. Buta, elkerülhető hibák, teljes dekoncentráltság jellemezte néhol a csapatot. Remélem BB rendet tesz jövő hétre, mert egy jobb csapat ellen sima bukta lesz egy ilyen meccs.

    SF-GB jó volt. Tetszett. :K
    .... a Dallasnak meg örülök. ;]

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Új hozzászólás Aktív témák