Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fkris

    őstag

    válasz gzbotii #12151 üzenetére

    Erről egy aktualitás jut eszembe, baráti körben csúnya dolgok vannak.
    Nagy vonalakban:
    Legyen Ábel és Zoltán.

    Ábel fűz egy csajt, át is járogat hozzá, megmutogatja a bélyeggyűjteményt, mindent, ami kell, nem is egyszer, de nem akar semmi komolyat. Közben van más is Ábelnek, akivel majdnem összejön, vele komolyan tervezett (volna), de ez most teljesen mellékszál.
    Egyik buliban eljön a szóban forgó, elsőnek említett lány, hozzáteszem tök váratlanul toppan be, Ábel nem is tudja hova tenni, de hát mit lehet tenni, ez van.A buli végén a lány át akar menni Ábelhez, de ő lepattintja, hogy egy harmadik csajhoz menjen át(kis szoknyapecér), ezért a lány visszamegy, és elcsavarja Zoli fejét, aki mivel egymás mellett laknak jóformán, hazakíséri.
    Össze is fekszenek, mint kiderült nem is egyszer, Ábel háta mögött.
    Ez kb 2 héten keresztül megy, Zolti ekkor vallja be Ábelnek, hogy amúgy ez van, reméli nem lesz rá mérges.

    Ez valami parádés, és páratlan barátság lehet, mert Zoli hasonlót már csinált, csak akkor Ábel volt barátnőjével akart randizni.

    Nem is értem, minden film erről szól, hogy Bros before Hoes, és ilyen megesik a való életben, hát mi ez, barátok közt?

    Nem értem én ezt :(

    Hozzáteszem, mindekettejükkel jóban vagyok

    Ad1: Kicsit kikupáltam a sztorit, mert kusza volt 1-2 helyen.

    [ Szerkesztve ]

    "...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Új hozzászólás Aktív témák