Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz gzbotii #14118 üzenetére

    Én már megkaptam pár éve a nepper haveroktól, hogy "ökrös szekér való nekem, nem autó" :DDD

    De azért a "vicces" irónián túl, van itt "érző felelősségteljes lélek"... ;)

    Az előző paripa egy 2 éves corolla volt, ami még nem a "könnycseppes", de ugyan az a kasztni! Bézs belső, fa betét, digit klíma, és TS gyári külső(küszöb, kötény,stb)...
    Itthon még akkor ezzel a felszereltséggel nem is lehetett kapni, "menő" kis verda volt...
    Imádtam, bár a f@sz ki volt, hogy a TS külső miatt, "mindenki" hörgött a szomszéd sávban a pirosnál, én meg nem akartam az 1,4VVTi-vel versenyezni :DDD
    Szóval azért az kapott törődést, meg szervizt! Annyira azért nem vagyok gyökér! :B
    Csak annak a fele végül "beépült" a házunk felső szintjébe,,a másik feléből meg megvettem a "békát" csuda jó állapotban 9 évesen! Azóta 16, és hát már pár biztosító kifizetési listáján sajnos szerepel :/ viszont a javítások ennek ellenére kevésbé látszanak rajta :B :DDD mindig pont akkor kelett a pénz na....Murphy :U :DDD
    Egy bizonyos pont után pedig elérkezik az ember a "minden mindegy,lesz@rom" érzéshez...pedig a lakhelyünk miatt, fontos az autó,, de mint mondtam, még így is kiszolgál, hogy a torka véres...Csak hát rút szegény! (Mint a gazdája, egy erősebb hétvége után) :DDD

    Mikor roppant az eleje bontóba vettem fényszórót...találtam motorost jó áron, örültem! Gondoltam királyság van, marad bentről állítható, csak később kiderült pusztulat a világítás este :Y
    Aztán egyik alkalommal elvittem villamosságishoz, hogy kössék be a "fejegységet", egy két izzó csere a műszerfalon,jaaa meg ha már itt vagyok állítsátok már be plíz a fényszórót, mert egy határ sz@r...
    Délutánra kiderült, angol verdából származó fényszórót vettem, ezért pont ellentétes a foncsorozása, tehát az út ellentétes szélét világítja, nem azt amit nekem itthon valójában kellene! :DDD
    Nem elég, hogy csúnya, még kancsal is lett szegény :DDD
    Egy "vicc" az egész már....:B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák