Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz opr #8294 üzenetére

    Nyilvan lesznek kivetelek, mint ahogy most is vannak, pl rts jatekok pc only

    Huh, amúgy ebben is fejlődik az emberiség. Az hagyján, hogy Steam Decken lehet handheld módban játszani mindent, végülis van track pad, beállítható egérként, működik, bár szuboptimális élmény.
    Viszont a nemrég konzolon megjelent Age of Empires II DE teljes crossplay támogatást kapott, úgyhogy a Steam és WinStore játékosokat összedobálja a kontrolleresekkel még ranked ladder queue-ban is. Olyan dolgok történnek ezeken a meccseken, amit én nem gondoltam volna, hogy megtapasztalok két évtizednyi AoE tapasztalattal 1000 elo fölött. :D

    De amúgy annak viszont nagyon örülök, hogy egyre több játékos tér vissza az RTS-ekhez, Age of sorozatot felkarolta a community majd a Red Bull Gaming és baromi jó versenyeket rendeznek, jön idén rengeteg ígéretes cím, CoH3 már megjelent, Stormgate az ex-Blizzard fejlesztőktől, Tempest Rising ex-Westwood fejlesztőktől, Men of War 2, Age of Mythology remake és még tuti van pár, amire nem figyeltem fel.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák