Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz ρσгτσ #8288 üzenetére

    Igazabol ez egy olyan kerdes, amire ha barki tudna a valaszt biztosra (es tenyleg tudna, nem csak "tudna", mert Dunning-Kruger :DDD), akkor az ezt az infot ilyen kb 50-100 millio dolcsiert eladhatna meg ma. :D
    Senki nem tudja. Vannak kulonbozo statisztikak meg trendek, ami alapjan tippelget mindenki, aztan vagy bejon, vagy nem.

    Szerintem annyi lesz a kovetkezo 1-2 evtizedben, hogy tovabb fog bovulni a piac, az egyre jobb mobilnettel a cloud-os mobilstreaming miatt vegre tenyleg ertelmet nyer a streaming, ezert en ugy latom, hogy a legnagyobb bizonytalansag es kavaras mobil oldalon lesz, termeszetesen a mellett, hogy tovabbra is ott lesz a legtobb penz, tehat verre fognak menni a nepek. Illetve mivel a streaming megoldja, hogy nem kell nativ verzio, ezert a legtobb mobiljatek sajat appja egy sima streamingview lesz, pont mint ahogy most szinte minden app mar csak egy sima chromium-os webview. Ez annyit fog jelenteni, hogy kicsit jobban vegig kell majd gondolni a UI-t meg a HUD-ot a jatekokban, esetleg tobb verziot csinalni, mert nagyon nehez olyan UIHUD-ot csinalni, ami mukodik mobilon, monitoron es nagy TV-n is. Tobbek kozott emiatt nem is hiszem, hogy a mostani AAA studiok elvandorolnanak es elkezdene mindenki candy crush-t gyartani 100 milliokbol.
    Szerintem a jovo egyszeruen a nagyon multiplatform jatek: Ugyanaz a jatek, max picit mas UI, aztan VR-tol a piacos tetrisig tudsz vele jatszani mindenen, mindenhol, mindenhogyan.

    Nyilvan lesznek kivetelek, mint ahogy most is vannak, pl rts jatekok pc only, de szerintem ez a jovo. Aztan majd meglatjuk, mindenki csak tippelget igazabol. :D

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák