Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Moby #7114 üzenetére

    Dehogy!
    Ha jol emlekszem, van benne:
    - 5 kulon vilag, mindegyik sajat stilussal
    - minden vilagban van 4 palya meg egy boss
    - minden palyan (talan kiveve boss) van egy kameleon, ami megnyit egy kulon challenge minipalyat, amik gyorsak de rohadt nehezek, de a platinumhoz kellenek
    - ezen felul van meg az urhajo, amiben ahogy gyujtod a kis aranypenzeket, palyareszeket tudsz megnyitni, es igy asszem nyolc kulonbozo kis minipalyat kirakni, ahol tet nelkul ugyan, de lehet jatszani, raadasul tele van easter eggel ez is

    Osszessegeben ugy van, hogy semmire se figyelve, meg kb a minimum mennyisegu botot begyujtve ugy 7-9 ora vegigrohanni rajta, platinazni inkabb 25-30 ora korul van, plane ha youtube segitseg nelkul teszed ezt meg, mert nemelyik bot meg kameleon arcatlanul jol el van rejtve.
    Ok, ez nem a 70 oras AAA kategoria, de azert boven nem egy playroom-al egyenerteku kis izeke. Ara is ennek megfeleloen volt belove, es ha jol emlekszem, egyetlen egy kritika se tartotta tularazottnak, sot.

    ui.: Nem a playroom VR-al kevered? Mert abban is volt egy nagyon pici Astro, sot, talan ott tunt fel eloszor ilyen kis egypalyas (akkor meg nagyon kiforratlan) kiserletkent, hogy VR+platformer, es az volt inkabb ilyen "mit lehet csinalni VR-ban" jellegu demojatek, sok kis minijatekkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • F-ECT$

    titán

    válasz Moby #7114 üzenetére

    Jó 2x hosszabb a Recue Mission alapból, de én a Playroom-mal már vagy 40 órát játszottam. Eleve többször is megcsináltam a pályákat, aztán ott voltak a trófeák, és itt is van 8 időre menő pálya, ahol órákat el lehet tölteni a másodpercek faragásával.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák