Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Szabi® #4493 üzenetére

    Nem tudom kik azok a "mi" és nem értem megint miért így indítasz, elkerülhette a figyelmedet a topik címében a "KULTURÁLT módon" felirat.

    Verseny mindig van, lévén piac is van. Amiben az MS eddig nem tudott részt venni, az a minőségi exkluzívok felmutatása, amiben a Sony a versenyt vezeti. Ellenben a Game Pass-al sikerült egy új területet nyitnia, amiben feltételesen azt merem mondani, hogy sikeres, de persze a 300 Forintos Game Pass és a konzol eladási számok titkolása mellett ezt nehéz bizonyítani. Most ezzel az MS megpróbálhat belépni az exkluzívok versenyébe is, de persze ez is feltétele, mert nem tudjuk valóban be fog-e ez következni ill. az Xbox esetében mindig ott van a PC-s piac is, de ahogy látjuk a Sony is egyre nyitottabb ebben már, szóval az is lehet, hogy mindkét oldal feláldozza a teljes exkluzivitást egy idő után és a PC-vel közösen gondolkoznak a jövőben a kiadásaikat tekintve. És habár a Cloud gaming szerintem nagyon gyerekcipőben van, de ha van otthon egy alap laptopja valakinek akkor már tud játszani sok PS és Xbox exkluzív játékkal a megfelelő felüleleteken keresztül.

    Az pedig, hogy mi minőségi, nem a te vagy az én egyéni mércémmel mérhető, hanem az eladásokkal. A COD-ok mindenkori éves kiadásai mindig TOP3-as eladásokkal bírnak (vagy letöltéssel lásd. Warzone). Én a Fortnite-ot sem szeretem mégis azzal játszanak a legtöbben és mégis hozza a bevételt az Epic-nek. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák