Új hozzászólás Aktív témák

  • idioty

    tag

    Olvastam korábbi hozzászólásokban, ahol feltették a kérdést, hogy Magyarországon miért kellene előfizetni, ha úgy meg lehet ezeket szerezni (kvázi) ingyen és jobb felirat támogatással.
    Erre a válaszom:
    Ahogy bejött Magyarországra, rögtön előfizettem. Előre megszavaztam a bizalmat. Nagyon-nagyon vártam a magyar feliratok érkezését. Viszont időközben azért elkezdtem nézni angolul sorozatokat minimális angol tudással. Persze nem mondom, hogy eleinte könnyű volt, sőt... De egyre több sorozatot kezdtem el így nézni és cirka másfél év alatt rengeteget fejlődött az angol tudásom. De ami a lényeg, hogy bepróbáltam olyan sorozatokat is, amit biztosan nem töltöttem volna le leírás és vélemények alapján. Olyan nagyszerű sorozatokat láttam, amiket tuti más forrásból nem szereztem volna be, mert mondjuk nem az én műfajom. És mindezt csak azért, mert letöltés és előzetes hosszú vélemények olvasása nélkül be tudtam próbálni sokmindent. Persze volt olyan, amibe csak belenéztem, de rengeteg olyan van, amit azóta is követek. Mondjuk ezek nagy része Netflixes sorozat. A teljesség igénye nélkül: OA, Bloodline, Flaked, Love, The Expanse, Castlevania, 3% (ráadásul ez Brazil és mekkora jó...), Master of None. Ezek mind-mind olyanok, amiket nagyon-nagy valószínűséggel sohasem töltöttem volna le.
    Persze van sok olyan sorozat, amit korábban letöltve magyar felirattal néztem, azokat most is magyar felirattal nézem, és emiatt muszáj vagyok letölteni. Pl House of Cards, OITNB, DD...
    Ettől függetlenül most is ezerrel nyomom a sorozatokat megállás nélkül felváltva: Ozark, Luke Cage, Flaked.
    És nagyon várom a többi folytatását: DD, Jessica Jones, Stranger Things, 13 Reasons Why, Crown, stb...
    És ugyanez van a zene terén is: így, hogy előfizetek, nagyon sok zenét kipróbálok és sokkal könnyebben találok valami jót, mint ha letöltögetném és hosszadalmas keresésbe kezdenék...

    vót de egyelőre nincs

Új hozzászólás Aktív témák