Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sulu1701

    aktív tag

    válasz idioty #745 üzenetére

    Szia,

    Osztom a véleményedet a leírtakkal kapcsolatban, sokszor bánkódom, hogy nincs magyar felirat a tartalmakon, de kis idő ráfordításával megpróbálom a meglévő feliratokat beilleszteni alá és ez legtöbbször minden gond nélkül megy. Nekem is van olyan sorozat, amit nézek, amihez nincsen magyar felirat még "házi" készítésű sem (Gypsy) de végignéztem az évadot egy nem erős angoltudással is. Most meg bánkódom, hogy nem lesz 2. évad :(((
    Nem régen szereztem be egy "okos" TV-t és az első Netflix app használatkor már tetszett, hogy 2 gombnyomás és nézem a kedvenc sorozatom aktuális epizódját.

    Remélem, minél előbb bővül az eredeti magyar feliratos tartalom, és élvezhetem a 4k minőséget.
    Legyen már végre újra iskola idő ;] :)

  • Qukac

    tag

    válasz idioty #745 üzenetére

    Én most tettem meg a lépést, miután kiderült, hogy a TV előfizetésben van HBO Go, azt beaktiváltam eszembe jutott, hogy régen filóztam már ezen, fizessünk elő. Zenét már régóta csak Spotify-on hallgatok és itt is megvan az a kényelem, hogy kedvenc sorozatok eszközök között szinkronizálnak és ott kezdhetem el a tabletemen, ahol a tv-men befejeztem. Nincs másolgatás eszközök között, csak működik. Plusz az offline etölthető tartalom külön piros pont, ha majd mennem kell megint Németországra munka miatt, magammal tudok vinni filmeket/sorozatokat a repülőre/hotelbe.

    Az appból egyedül az hiányzik, hogy pusholjam a felbontást, mert valamikor hiába jó a netsebességem, akkor sem akarja olyan szépen lejátszani. A Youtube is szokta ezt, de ott a felbontás állító és az megoldja, itt sajnos nem találtam ilyet.

    Jövő héten lesz 3 nap szabim, szerintem nekiállok pár dolognak. Egyelőre nem bántam meg a döntést :)

    (Plusz így a céges laptopot is teljes körűen ki tudom használni, mert eddig letölteni rá nem lehetett, a Netflix és HBO Go pedig megy rajta :D )

    [ Szerkesztve ]

  • erahurka

    félisten

    válasz idioty #745 üzenetére

    Mennyi idő után kezdted érezni hogy javult az angol tudásod? Ha nem értesz pár szót azonnal utánanézel vagy inkább nézed tovább a filmet/sorozatot? Egy ideje én is próbálom angolul, angol felirattal nézni a dolgokat, akkor váltok magyarra, ha nagyon azt érzem, nem értem a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák