Új hozzászólás Aktív témák

  • Qukac

    tag

    válasz idioty #745 üzenetére

    Én most tettem meg a lépést, miután kiderült, hogy a TV előfizetésben van HBO Go, azt beaktiváltam eszembe jutott, hogy régen filóztam már ezen, fizessünk elő. Zenét már régóta csak Spotify-on hallgatok és itt is megvan az a kényelem, hogy kedvenc sorozatok eszközök között szinkronizálnak és ott kezdhetem el a tabletemen, ahol a tv-men befejeztem. Nincs másolgatás eszközök között, csak működik. Plusz az offline etölthető tartalom külön piros pont, ha majd mennem kell megint Németországra munka miatt, magammal tudok vinni filmeket/sorozatokat a repülőre/hotelbe.

    Az appból egyedül az hiányzik, hogy pusholjam a felbontást, mert valamikor hiába jó a netsebességem, akkor sem akarja olyan szépen lejátszani. A Youtube is szokta ezt, de ott a felbontás állító és az megoldja, itt sajnos nem találtam ilyet.

    Jövő héten lesz 3 nap szabim, szerintem nekiállok pár dolognak. Egyelőre nem bántam meg a döntést :)

    (Plusz így a céges laptopot is teljes körűen ki tudom használni, mert eddig letölteni rá nem lehetett, a Netflix és HBO Go pedig megy rajta :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák