Új hozzászólás Aktív témák

  • csis_x

    csendes tag

    Sziasztok lenne egy (sok) problémám.
    Nagyon örülnék ha valki tudna nekem segíteni!
    A gépembe most újjítottam egy asrock k8nf4g sata II alaplapot amin van egy gf 6100 vga(integrált) meg hozzá egy sempron 2600+ os procit./ mercury 400 w os táp a procin gyári hűtés let húzva egy kicsit de előtte is ezeket csinálta)

    A problémám először is az, hogy a monitor csak a második ki be kapcsolás után hajlandó bekapcsolni. Másodszor vibrál a kép nem állandóan csak mikor rájön a hoppáré de elég zavaró, meg néha elmegy a kép aztán visszajön, és csak akkor ha felrakom, hozzá az ilesztőprogramot, ha nem akkor meg se nyikkan se vibrálás se semmi csak ugye így kifolyik a szemem meg egy játék se fut. Még valmi van hozzá egy 256 mb os samsung 400mhz es ddr ram. Na ebből a gép csak annyit ír ki hogy 191 mb teszteltem memóritezstelővel, ahol hibát nem talált viszont itt is csak 191 mb ot mutat. A játékok rohadt lassan és szaggatva futnak. (Most wanted) tudom, hogy a memória az vajmi kevés hozzá de azért ez túlzás amit csinál. A kép szép meg minden csak szaggat mint a barom.
    JA próbálta mmás táppal is ugyan ez a helyzet. Az alaplap már egyszer cserés volt mert el se indult.
    Segítségeteket előrre is köszönöm!!! :O

Új hozzászólás Aktív témák